Gotowe mieszanki Herbapol

Gotowe mieszanki ziołowe są dobrane tak aby w połączeniu wzajemnie wspierać działanie lecznicze. Składają się one z kilku rodzaju ziół, dobranych w odpowiednich proporcjach.

Przykładem gotowej mieszanki ziołowej jest na przykład Nervosan zawierający w swoim składzie kozłek lekarski, krwawnik, miętę, melisę i rumianek. Działanie Nervosanu jest przede wszystkim uspokajające i nasenne. Stosuje się go w przypadku nadpobudliwości, nadmiernej histerii, bezsenności oraz w okresie przekwitania.

Łyżkę ziół Mieszanki) zalewamy szklanką wody, gotujemy, pijemy 2 razy dziennie po ¾ szklanki.

Dabetiosan z kolei składa się z fasoli, rutwicy, borówki, pokrzywy, szałwii i mniszka. Mieszanka ziół kryjąca się pod tą nazwą, obniża poziom cukru we krwi, stosuje się je w lekkim przypadku cukrzycy, zioła te służą przemianie materii oraz w nie domaganiach przewodu pokarmowego. Łyżkę ziół zalewamy szklanką wody i gotujemy napar, pijemy 2 razy dziennie, pomiędzy posiłkami.

Gotowych mieszanek firmy Herbapol jest bardzo dużo, dlatego w przypadku dolegliwości związanych z którymkolwiek narządem wewnętrznym warto poradzić się lekarza i farmaceuty, co do możliwości podjęcia leczenia za pomocą mieszanek ziołowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *